dc deti celodenni trida presnidavka 404 Bukacek Adam.............
dc deti celodenni trida presnidavka 474 Dunovska Magdalena.......
dc deti celodenni trida presnidavka 437 Karickova Barbora........
dc deti celodenni trida presnidavka 417 Kotek Simon..............
dc deti celodenni trida presnidavka 447 Matejka Petr.............
dc deti celodenni trida presnidavka 429 Novotna Anna.............
dc deti celodenni trida presnidavka 438 Schmiedova Anna.Marie....
dc deti celodenni trida presnidavka 462 Vajnar Bohuslav..........
-----------------------------------------------------------
Celkem presnidavka 8
.
dc deti celodenni trida obed 404 Bukacek Adam.............
dc deti celodenni trida obed 474 Dunovska Magdalena.......
dc deti celodenni trida obed 437 Karickova Barbora........
dc deti celodenni trida obed 417 Kotek Simon..............
dc deti celodenni trida obed 447 Matejka Petr.............
dc deti celodenni trida obed 429 Novotna Anna.............
dc deti celodenni trida obed 438 Schmiedova Anna.Marie....
dc deti celodenni trida obed 444 Skalova Diana............
dc deti celodenni trida obed 462 Vajnar Bohuslav..........
-----------------------------------------------------------
Celkem obed 9
.
dc deti celodenni trida svacina 404 Bukacek Adam.............
dc deti celodenni trida svacina 437 Karickova Barbora........
dc deti celodenni trida svacina 417 Kotek Simon..............
dc deti celodenni trida svacina 447 Matejka Petr.............
dc deti celodenni trida svacina 429 Novotna Anna.............
dc deti celodenni trida svacina 438 Schmiedova Anna.Marie....
dc deti celodenni trida svacina 444 Skalova Diana............
dc deti celodenni trida svacina 462 Vajnar Bohuslav..........
-----------------------------------------------------------
Celkem svacina 8
.
dc deti celodenni trida vecere 404 Bukacek Adam.............
dc deti celodenni trida vecere 447 Matejka Petr.............
dc deti celodenni trida vecere 444 Skalova Diana............
-----------------------------------------------------------
Celkem vecere 3
.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
.
di deti internatni trida snidane 410 Krucka Nikol.............
di deti internatni trida snidane 469 Ziga Rajmon..............
-----------------------------------------------------------
Celkem snidane 2
.
di deti internatni trida presnidavka 432 Gorolova Michaela........
di deti internatni trida presnidavka 427 Havlik Nicolas...........
di deti internatni trida presnidavka 464 Katonova Melisa..........
di deti internatni trida presnidavka 476 Klejna Tomas.............
di deti internatni trida presnidavka 410 Krucka Nikol.............
di deti internatni trida presnidavka 453 Marcinova Mia............
di deti internatni trida presnidavka 411 Purs Sebastian...........
di deti internatni trida presnidavka 413 Ryan Daimhin.Stepan......
di deti internatni trida presnidavka 466 Semeradova Sofie.........
di deti internatni trida presnidavka 467 Slepcik Samuel...........
di deti internatni trida presnidavka 394 Sykora Tomas.............
di deti internatni trida presnidavka 428 Trachtova Nina...........
di deti internatni trida presnidavka 423 Trojanova Theodora.......
di deti internatni trida presnidavka 435 Urbanova Aneta...........
di deti internatni trida presnidavka 452 Urbanova Julie...........
di deti internatni trida presnidavka 469 Ziga Rajmon..............
-----------------------------------------------------------
Celkem presnidavka 16
.
di deti internatni trida obed 432 Gorolova Michaela........
di deti internatni trida obed 427 Havlik Nicolas...........
di deti internatni trida obed 464 Katonova Melisa..........
di deti internatni trida obed 476 Klejna Tomas.............
di deti internatni trida obed 410 Krucka Nikol.............
di deti internatni trida obed 453 Marcinova Mia............
di deti internatni trida obed 411 Purs Sebastian...........
di deti internatni trida obed 413 Ryan Daimhin.Stepan......
di deti internatni trida obed 466 Semeradova Sofie.........
di deti internatni trida obed 467 Slepcik Samuel...........
di deti internatni trida obed 394 Sykora Tomas.............
di deti internatni trida obed 428 Trachtova Nina...........
di deti internatni trida obed 423 Trojanova Theodora.......
di deti internatni trida obed 435 Urbanova Aneta...........
di deti internatni trida obed 452 Urbanova Julie...........
di deti internatni trida obed 469 Ziga Rajmon..............
-----------------------------------------------------------
Celkem obed 16
.
di deti internatni trida svacina 432 Gorolova Michaela........
di deti internatni trida svacina 427 Havlik Nicolas...........
di deti internatni trida svacina 476 Klejna Tomas.............
di deti internatni trida svacina 410 Krucka Nikol.............
di deti internatni trida svacina 453 Marcinova Mia............
di deti internatni trida svacina 411 Purs Sebastian...........
di deti internatni trida svacina 413 Ryan Daimhin.Stepan......
di deti internatni trida svacina 394 Sykora Tomas.............
di deti internatni trida svacina 428 Trachtova Nina...........
di deti internatni trida svacina 423 Trojanova Theodora.......
di deti internatni trida svacina 435 Urbanova Aneta...........
di deti internatni trida svacina 452 Urbanova Julie...........
di deti internatni trida svacina 469 Ziga Rajmon..............
-----------------------------------------------------------
Celkem svacina 13
.
di deti internatni trida vecere 432 Gorolova Michaela........
di deti internatni trida vecere 428 Trachtova Nina...........
di deti internatni trida vecere 469 Ziga Rajmon..............
-----------------------------------------------------------
Celkem vecere 3
.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
.
z zamestnanci obed 440 Beresova Sonja...........
z zamestnanci obed 471 Hlavickova Vera..........
z zamestnanci obed 109 Mrkackova Radka..........
z zamestnanci obed 403 Prochazkova Michaela.....
z zamestnanci obed 455 Rekasova Nikola..........
z zamestnanci obed 470 Rottova Alena............
-----------------------------------------------------------
Celkem obed 6
.
z zamestnanci vecere 443 Skalova Diana............
-----------------------------------------------------------
Celkem vecere 1
.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
.
1. Název:
Internátní mateřská škola, Ústí nad Labem, Čajkovského 1475/12, příspěvková organizace
2. Důvod a způsob založení:
Zřizovatel: Statutární město Ústí nad Labem. MŠ je zřízena jako příspěvková organizace, jedná se o mateřskou školu se školní jídelnou – viz. zřizovací listina
Zřizovací listina: Zřizovací listina
3. Organizační struktura: Počet tříd: 2, počet dětí: 50, počet zaměstnanců: zpravidla 11.
4. Kontaktní spojení: Mgr. Mrkáčková Radka Tel. 739 211 848
· Kontaktní poštovní adresa: Čajkovského 1475/12, 400 01 Ústí nad Labem
· Adresa úřadovny pro osobní návštěvu: Čajkovského 1475/12,
Ústí nad Labem
· Úřední hodiny: ve všedních dnech zpravidla 10,00 – 12,00 hodin,
případně dle domluvy
· Telefonní čísla: 475 211 997, 475 205 322, 475 205 856, 475 205 860,ŘEDITELKA MŠ :739 211 848, 739 211 855
· Adresa internetové stránky: www.iskolka.webnode.cz
· Adresa e-podatelny: internatni_ms@volny.cz
Datová schránka: ID schránky a32z8ai
5. Případné platby lze poukázat ma účet mš: účet školy zřízený u ČSOB číslo: 115188533/0300
6. IČO: 70 22 60 08
7. DIČ:
8. Dokumenty:
· Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání
· Školní řád: viz vebové stránky https://iskolka.webnode.cz
· Výše úplaty: viz webové stránky: https://iskolka.webnode.cz
· Rozpočet školy: Provozní rozpočet školy stanovuje zřizovatel, rozpočet na platy zaměstnanců poskytuje stát
9. Žádosti o informace: Informace lze získat ústně v mš nebo písemně, na emailu školy: internatni_ms@volny.cz
10. Příjem žádostí a dalších podání: lze podávat písemně prostřednictvím ředitelky mateřské školy v kontaktním místě Čajkovského 1475/12, 400 01 Ústí nad Labem, nebo na email školy: internatni_ms@volny.cz
11. Opravné prostředky: lze podat písemně do 30 dnů od doručení rozhodnutí prostřednictvím ředitelky mateřské školy na adrese Čajkovského 1475/12, 400 01 Ústí nad Labem.
12. Formuláře:
· Žádost o poskytnutí informace naleznete: Žádost o poskytnutí informace.pdf
· Odvolání proti rozhodnutí o odmítnutí žádosti naleznete: Odvolání proti rozhodnutí.pdf
13. Popisy postupů-návody pro řešení životních situací: nejsou stanoveny.
14. Předpisy:
· Nejdůležitější používané předpisy: Zákon č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), Zákon č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, Zákon č.250/2000 Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, Vyhláška č. 14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání, Vyhláška č. 410/2005 Sb. o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých.
· Vydané právní předpisy: nemáme
15. Úhrady za poskytování informací: viz sazebník níže
· Sazebník úhrad za poskytování informací naleznete: IMŠ Sazebník 1.6.2018.odt
· Usnesení nadřízeného orgánu o výši úhrad za poskytnutí informací: nemáme
16. Licenční smlouvy: nemáme
17. Výroční zpráva podle zákona č. 106/1999 Sb.
· Výroční zprávu za rok 2017 naleznete zde